האסיפה הכללית – סיכום

ביום שישי 15/6/12 התכנסנו בכיתה הסמוכה למרכז מחמל"י, הממוקם בכפר הנוער הימי מבואות ים. יו"ר מחמל"י אביעד שיניין סקר את עיקרי הפעילות של שנת 2011, ווטרינר מחמל"י דני מוריק, תיאר את ממצאי הנתיחות, רכזת החינוך רפאלה בביש פירטה את הפעילות החינוכית העניפה והגזבר הנכנס שי גריסרו הציג את ההוצאות וההכנסות ומצב הקופה. מאיה אבירם הציגה את דו"ח וועדת הביקורת עם הלקחים הקשורים להתנהלות העמותה בשנה החולפת. את באי הכנס פינק צעיר חברי מחמל"י דניאל גופמן, שסומן כיורש האפשרי למנכ"ל.

בעלי תפקידים חדשים

ענבל לבין ולי תמיר תאיישנה את וועדת הביקורת במקום מאיה אבירם ואייה וולפסון.

לוועד מחמל"י הצטרפו מאיה אבירם, בועז משעול ואבנר הופמן.

רכזת המתנדבים ענבל לבין הגישה את התפטרותה לאסיפה, אך מכיוון שמדובר ברכזת המתנדבים הטובה ביותר שהייתה למחמל"י עד היום, ההתפטרות נדחתה על הסף 🙂

מרכז מחמל"י

בסיום האסיפה דנו באפשרויות להקים את מרכז מחמל"י, שיהווה את העוגן הפיזי והכלכלי שלנו ולמנות עובד חדש בשכר, שיסייע לנו להגשים חלום זה (נשמח לקבל הצעות למועמדים ראויים לתפקיד מאתגר זה). דיון ממוקד יתקיים בפגישה החודשית הקרובה. מכיוון שהאסיפה הכללית נערכה בחודש יוני, לא תתקיים פגישה חודשית ביוני והפגישה החודשית הבאה תיערך ב-27/7. להזכירכם, הפגישות החודשיות שלנו מתקיימות ביום השישי האחרון של כל חודש לועזי  והן פתוחות לקהל הרחב.

איחולי הצלחה והחלמה מהירה לניר הדר, בהצלחה לכל בעלי התפקידים ושיהיה לכולנו קיץ קריר ונעים!

כנס יונקים ימיים בינלאומי ראשון בישראל 26/10/2011

מחמל"י, נמל אשדודעיריית אשדוד ואיגוד ערים לאיכות הסביבה אשדוד – חבל יבנה יקיימו ב-26 לאוקטובר 2011 את כנס היונקים הימיים הבינלאומי הראשון בישראל. הכנס יהיה חצי-מדעי ולכן מתאים גם לקהל הרחב, המתעניין בסביבה הימית בכלל וביונקים הימיים בפרט. בכנס ירצו בהזמנה מומחים בתחום מהארץ ומהעולם הרחב והוא ייערך במהלך כל אותו יום במרכז הכנסים בנמל באשדוד. הכניסה חופשית!

מחמל"י – האסיפה הכללית 2011

ביום שישי 27/5/2011 נתכנס לאסיפה הכללית, שבה נסכם את פעילות מחמל"י בפני מתנדבי מחמל"י ונבחר בעלי תפקידים חדשים. כולכם מוזמנים לשמוע את הסיכום השנתי מפי בעלי התפקידים השונים, להציע את מועמדותכם לתפקיד ולהצביע עבור המועמדים שלכם.

להתראות!

הפגישה החודשית – הפעם בנמל יפו

פגישת מחמל"י החודשית של חודש אפריל 2011 תתקיים באופן יוצא מהכלל באתר התערוכה "דולפינים בנמל יפו" – במחסן 2 של נמל יפו. בתכנית:

14:00-14:30 סיור מודרך בתערוכה,אותו יעביר יו"ר מחמל"י, ד"ר אביעד שיינין

14:30-14:45 עדכון חודשי

14:45-16:00 פגישת עבודה

להתראות!