הצטרפו למשפחת מחמל"י
העמותה, הפועלת למען היונקים הימיים בישראל, נשענת מאז הקמתה
על מתנדבים מסורים מרחבי הארץ ומתחומי עשייה שונים. מוזמנים
להתעדכן באופן שוטף ואף לקחת חלק פעיל בעמותה
צילום: מחמל"י
הצטרפו למשפחת מחמל"י
העמותה, הפועלת למען היונקים הימיים בישראל, נשענת מאז הקמתה על מתנדבים מסורים מרחבי הארץ ומתחומי עשייה שונים. מוזמנים להתעדכן באופן שוטף ואף לקחת חלק פעיל בעמותה

צילום: מחמל"י

מחמל"י מזמינה אתכם להצטרף למשפחת אוהבי היונקים הימיים, ולקחת חלק משמעותי בפעילות העמותה.

המעוניינים להתעדכן באופן שוטף בנעשה בעמותה ובתחום יכולים לעשות זאת באמצעות הרשמה לניוזלטר ו/או בסימון "אהבתי" (LIKE) בעמוד הפייסבוק של מחמל"י. בשתי האפשרויות הללו ניתן להתעדכן לגבי פגישות המתנדבים הסדירות של העמותה, שמתקיימות מדי יום שישי, האחרון בכל חודש זוגי, במרכז העמותה ששוכן בקמפוס מכמורת של המרכז האקדמי רופין. במפגשים, הפתוחים ברובם גם לקהל הרחב, מועברת סקירה של פעילות הארגון בחודש החולף, נמסר עדכון על פעילויות צפויות וכן ניתנות הרצאות מפי חברי מחמל"י וכן גורמים חיצוניים. במהלך הפגישות הללו צצות פעמים רבות הזדמנויות פז מגוונות להתנדבות למען היונקים הימיים. עם הזמן תוכלו למצוא לעצמכם את פעילות ההתנדבות המתאימה לכם – מבחינת הכישורים, השאיפות והיכולת שלכם להתחייב. מי שרוצה לקחת את זה צעד אחד קדימה, ולהרגיש כבר עכשיו את הסיפוק שבתרומה מעשית וחשובה לפעילות העמותה, מוזמן להצטרף אליה כחבר מן המניין. מלבד התרומה הנפלאה לנפש, דמי החבר שמשלמים בעת ההצטרפות (סכום סמלי, שבין השאר משמש לביטוח המצטרפים להפלגות הסקר של מחמל"י) מאפשרים את המשך קיום העמותה ומסייעים בהשגת מטרותיה הרבות – ממחקר הדולפינים, דרך חינוך הדור הבא ועד לקידום חקיקה וסיוע בשימור היונקים הימיים של ישראל. חברים פעילים בעמותה, שעברו הכשרה מתאימה, זוכים להצטרף להפלגות הסקר מטעמה, ועם הזמן נעשים מיומנים במחקר שדה בדולפינים. אז, מחכים לכם!

במה אפשר לעזור?

התעוררה בך שאלה לגבי התנדבות בעמותה? משהו לא ברור? נשמח תמיד לענות על כל שאלה.
לחצו לשליחת דוא"ל לרכזת המתנדבים שלנו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
סגירת תפריט
×

נתקלת ביונק ימי במצוקה?

לצערנו, אירוע החפה אינו מחזה מאוד נדיר באזורנו, וכבר קרו מקרים בהם אף נתקלנו בלווייתן שנקלע לאזורנו.

אז, מה עושים עכשיו?

  1. יש להזעיק אותנו באחד ממספרי הטלפון הבאים:
    עוז גופמן – 050-6241663
    ניר הדר – 054-4765655
  2. במקרה של החפה -עלייה אל החוף- של יונק ימי: קודם כל, יש להרחיק סקרנים. אם הוא חי, אין לנסות להחזירו אל המים! יש להרטיב את גופו במי ים כדי למנוע מעורו להתייבש ולכסותו במגבות רטובות. יש להרחיק מגופו חול (ולהגן עליו מרוח) וכן למנוע כניסת מים לאזור פתח הנשימה שלו, שנמצא בגבו.
  3. חשוב לצלם את החיה ולשלוח לנו את תמונתה.
  4. יש לשלוח מספר טלפון שבו ניתן להשיג אתכם.

אנחנו מודים לך מאוד על הדיווח! נהיה בקשר בקרוב

לשיתוף:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

הצטרפו לקבלת עדכונים

דילוג לתוכן