הצטרפו למחמל”י

אנו מזמינים אתכם להצטרף כחברים מן המניין לעמותה, ולעזור לנו לסייע ליונקים הימיים בישראל. אפשר להצטרף לעמותה ולשלם את דמי החבר השנתיים באמצעות שירות התשלומים PayPal, בצורה מאובטחת וקלה. הקליקו על הכפתור כדי להצטרף לעמותה:

מחמל”י – מרכז חקר מידע וסיוע ליונקים ימיים בישראל

המכון ללימודי ים אוניברסיטת חיפה הר הכרמל, חיפה 31905.

לפרטים נוספים ניתן ליצור קשר עם רכזת המתנדבים.

חברות שנתית מתחדשת

אם אתם רצים איתנו למרחקים ארוכים, אתם מוזמנים להצטרף למחמל”י ולתרום את דמי החברות השנתית בצורה אוטומטית. למנוי חברות במחמל”י עם תשלום מתחדש בסיומה של כל שנת חברות, לחצו על כפתור הירשם להלן. תוכלו כמובן להפסיק את החברות המתחדשת בכל עת.
 

4 תגובות בנושא “הצטרפו למחמל”י

 1. פינגבאק: סקר דולפינים מוצלח – 23/1/11 | מחמל"י

 2. היי,
  שמי יגאל ואני מאוד מעוניין להתנדב כמו כן גם בתי בר רצינו לדעת פרטים נוספים על הארגון ושתצרו עמי קשר בבקשה בטלפון – 0523480633 על מנת שנוכל להתקדם,
  אני בטוח שנוכל להשתלב ולעזור ככל האפשר. בר הייתה שחיינית מצטיינת במשך 4 שנים כמו כן הגיעה להישגים מרשימים ומאוד אוהבת וקשורה לחיות (גם ימיות) היא מתחברת לכל הנושא הזה במיוחד. בר היום בת 20 ואני בן 48 אודה לכם אם תענו לבקשתי.

 3. יגאל, שלום!

  תודה לך על ההתעניינות במחמל”י – אתה ובר מוזמנים ליצור קשר עם רכזת המתנדבים שלנו (ר’ קישור לעיל) ולהגיע לפגישות הדו-חודשיות שלנו במכמורת. אם תאהבו (like) את דף הפייסבוק שלנו, תקבלו עדכונים ופרטים גם על הפגישה הקרובה.

  מצפים לראותכם,
  מחמל”י

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *