התנדבות למחמל”י

תודה לכם על התעניינותכם ורצונכם לתרום ולהתנדב בעמותת מחמל”י!

אנחנו מזמינים אתכם להצטרף לפגישות הדו-חודשיות שלנו, המתקיימות כל כחודשיים, ביום השישי האחרון בחודש – פרטים על המפגשים תוכלו לקבל ברשימת התפוצה של מחמל”י ובדף הפייסבוק שלנו. במהלך הפגישות ולעתים בהודעות שנשלחות לכלל חברי הקבוצה, עולות הזדמנויות מגוונות להתנדבות ותוכלו עם הזמן למצוא לעצמכם את פעילות ההתנדבות שתתאים לכם מבחינת הכישורים, השאיפות והיכולת שלכם להתחייב.

להלן מספר אפשרויות זמינות להתנדבות.

ככלל, התנדבות במחמל”י אינה מכוונת למחפשים אירוע כיף חד-פעמי, אלא למי שמוכנים להתחייב לאורך זמן ולהיות מתוגמלים בהרגשת תרומה אמיתית לנושא. לפרטים נוספים אפשר לפנות לרכזת המתנדבים עם שאלות בנושא.

אם טרם הצטרפתם, אתם מוזמנים גם להצטרף כחברים במחמל”י – נשמח לראותכם בקרב חברינו!

6 תגובות בנושא “התנדבות למחמל”י

 1. אריאל, שלום!
  תודה על ההתעניינות במחמל”י והרצון להתנדב!

  ילדים בני 10 מוזמנים להצטרף לפגישות הדו-חודשיות שלנו (ר’ פרטים לעיל) – יידרש מבוגר שיסיע אותם אל ומהפגישה. אם במהלך הפגישה או בהודעות שנשלחות לחברי הקבוצה, תעלה הזדמנות מתאימה, נשמח להתנדבות של בן כל גיל (במקרה של קטין – באישור ההורים כמובן).

  שנה וחתימה טובה!

 2. שלום,
  האם אפשר לעשות שירות לאומי במחמל״י? אם כן, יש תקנים פנויים כבר לשנה הבאה? ובמידת הצורך, מי האחראי על הנושא אצלכם שאיתו אפשר לדבר?
  תודה!

  • נועה, שלום!
   תודה לך על ההתעניינות באפשרות לשירות לאומי במחמל”י. לצערנו, אין כזאת אפשרות ולכן ממילא אין תקנים פנויים או אחראי על הנושא.
   את מוזמנת להצטרף לפגישות הדו-חודשיות שלנו במכמורת – פרטים עליהן מתפרסמים בדף הפייסבוק שלנו, שאליו את יכולה להירשם בכל עת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *